Svatý P.R.D. 2010

5. ročník festivalu pouličních umění


V pátek a v sobotu 16. - 17.července 2010 pořádalo Divadlo Kvelb ve spolupráci s občanským sdružením Přátelé vepřové pečínky divadelní a hudební festival Svatý P.R.D. 2010 tentokrát v Pístině – za devatero stromy a tam...

Mezi fotkami z roku 2010 je 45 fotografií:


V roce 2010 se na nás magistrát vyP.R.D.nul a nepodpořil náš festival jako v minulých letech, pravděpodobně proto, že existují důležitější úkoly pro naši šťastnější budoucnost - například splavnění Vltavy kolem paneláků až do Globusu. Ale nevadí, letos proběhl malý program v malé vesničce Pístiny, zato ale s pivem a s opékáním prasátka!

A co se dělo?

V pátek sjíždění členů a příznivců PVP, večer Fotojatka - ozvěny mezinárodního fotografického festivalu, DJ 2STYCH, příprava soutěže

V sobotu soutěž v opékání selete, prohlídka farmy PVP, výtvarná dílna (s vepřovou tématikou), představení divadla Kvelb "Kára komediantů", večer hudba k tanci i poslechu (kapela PŠT, kapela Motorová prdel, DJ 2STYCH, Fotojatka - další ozvěny)

Opečená selata byla pro členy PVP a účinkující zdarma, pro ostatní návštěvníky za poplatek. V hospodě U psí tlamy byla ke koupi kromě běžných nápojů i jednoduchá jídla.